ورود|ثبت نام
facebook
google+
instagram
تلگرام

04133378246

edu.pulsee @ gmail.com

سوال :

نحوه انصراف و انتقال دوره در موسسه به چه شکل است

؟


جواب :

انتقال یک دوره به دوره دیگر یا انتقال همان دوره به دوره بعدی قبل از شروع دوره ، حداقل می بایست یک هفته قبل از تاریخ برگزاری به صورت مکتوب به واحد آموزش اعلام گردد و صرفاً با پرداخت 10 درصد شهریه کل دوره امکان پذیر خواهد بود شروع دوره به منزله اتمام جلسه هماهنگی می باشد و تنها یک بار انتقال دوره امکان پذیر می باشد.انصراف : در صورت ثبت نام و تائید آئین نامه آموزشی به هیچ وجه انصراف از دوره ها قابل قبول نخواهد بود .تبصره: در صورت شروع نشدن دوره در تاریخ پیش بینی شده در تقویم آموزشی موسسه می تواند بر اساس ضروریات دوره را تا یک ماه به تعویق بیاندازد.

سوال :

چگونه می توان از تسهیلات تخفیف ها استفاده نمود

؟


جواب :

دانشجوياني كه قصد شركت در دوره هاي ترميك را دارند مي توانند به دو صورت ثبت نام نمايند:1- در صورت پرداخت نقدي كامل دروس دانشجويان شامل 20% تخفيف مي شوند.2- در صورت پرداخت به صورت اقساط ، دانشجويان شامل 15% تخفيف شده وشرايط پرداخت به شرح زير مي باشد. ثلث مبلغ شهريه را به صورت نقدي و مابقي را طي دو فقره چك حداکثر دوماهه پرداخت مي نمايند. تبصره : لازم به ذكر است تخفيف ويژه پرداخت اقساطي با ارائه چك فقط در روز ثبت نام مقدور مي باشد.

سوال :

منظور شما از بیمه آموزشی چیست

؟


جواب :

در صورتی که دانشپذیر در طول دوره مطلبی را فرا نگرفته و نیاز به مرور مجدد مطالب داشته باشد.و یا غیبت موجهی داشته باشد، می تواند در دوره های بعدی به رایگان در همان بخش کلاس شرکت نماید.(لازم به ذکر است مهلت استفاده از بیمه آموزشی به مدت یکسال از تاریخ پایان دوره مورد نظر می باشد.)

سوال :

آيا شرکت در دوره هاي شما مخصوص فارغ التحصبلان دانشگاه است؟ يا دانشجويان نيز مي توانند شرکت کنند

؟


جواب :

دوره هاي برگزار شده توسط ما هم براي تمامي سطوح مي باشد. بدين معني که با توجه به علاقه مندي خود مي توانيد در دوره هاي برگزاري توسط گروه آموزشي پالس شرکت نماييد.

سوال :

بعد از اتمام آموزش از طرف کدام ارگان گواهينامه صادر مي شود

؟


جواب :

سازمان فنی و حرفه ای

سوال :

با سلام آيا بعد از دوره ها مدرک اعطا مي شود

؟


جواب :

بله بعد از اتمام دوره گواهينامه اي با محتواي سرفصل هاي گذرانده شده در طول دوره اعطا مي گردد.

سوال :

باسلام آيا اين مرکز برنامه آموزشي براي قبولي در امتحانات پايه نظام مهندسي در رشته برق دارد

؟


جواب :

سلام بله، مرکز آموزش پالس دوره ي آمادگي آزمون نظام مهندسي برق، آزمون جامع و کلاس رفع اشکال قبل از آزمون را در زمينه آزمون نظام مهندسي برگزار مي نمايد.

سوال :

آيا مي توان در دوره هاي شما به صورت شرکتي (گروهي) ثبت نام نماييم؟ يا تنها در دوره هاي شما مي توان به صورت فردي ثبت نام نمود

؟


جواب :

شما هم به صورت فردي و هم به صورت شرکتي مي توانيد در دوره هاي آموزشي پالس شرکت نماييد. جهت شرکت به صورت گروهي کافي است بخش آموزش شرکت شما با ما مکاتبه کرده و درخواست دوره مورد نظر خود را بدهد. ضمنا امکان برگزاري دوره هاي شرکت در محل شرکت شما نيز فراهم است.

سوال :

چگونه مي‌توانيم از زمانبندي دوره‌ها مطلع شويم

؟


جواب :

براي اطلاع کامل از زمانبندي دوره ها مي توانيد آن را از بخش تقويم آموزشي هر فصل مطالعه نماييد. همچنين مي توانيد با عضويت در خبرنامه به صورت اتوماتيک از کليه اخبار جديد از جمله تقويم آموزشي مطلع گرديد.

سوال :

چگونه مي توانم به صورت غير حضوري در دوره ها شرکت کنم

؟


جواب :

در حال حاضر زير ساخت هاي اين امکان در حال ايجاد مي باشد تا ان شاء الله در آينده اي نزديک امکان برگزاري دوره هاي آموزشي به صورت آنلاين و مکاتبه اي ايجاد گردد.

سوال :

آيا محتواي ارائه شده توسط شما به صورت دقيق ارائه مي شود

؟


جواب :

تمام تلاش گروه آموزشي پالس بر آن است که محتواي ارائه شده در جزئيات دوره هاي خود را به صورت دقيق ارائه دهد. بدين منظور مي باشد که در هر دپارتمان خود فردي متخصص در آن زمينه را به اختيار گرفته است تا پاسخ گو و چک کننده اين موضوع باشند.

سوال :

اعتبار مدارک موسسه چگونه است؟ آیا قابلیت ترجمه دارد

؟


جواب :

به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را یکی از معتبرترین مدارک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و با مهاجرت استفاده نمود.

سوال :

سلام دوره جديد تاسيسات الکتريکی در این فصل برگزار مي شود

؟


جواب :

با سلام جهت اطلاع از آخرين تقويم دوره ها به بخش تقويم آموزشي مراجعه نماييد.
کلیه حقوق این سایت برای مجتمع آموزشی پالس محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایلحان