ورود|ثبت نام
facebook
google+
instagram
تلگرام

04133378246

edu.pulsee @ gmail.com

نقشه کشی مدارات تابلوهای برق با Eplan (عمومی)


مدت دوره :

24 ساعت


دپارتمان :

برق


استاد :

مهندس فضلی


تاریخ شروع کلاس ها :

1398/05/02


روزهای برگزاری :

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 19 الی 21


وضعیت :

در حال ثبت نامنرم افزار ePLAN ساخت کشور آلمان، یکی از بهترین نرم افزارها در حوزه نقشه کشی برق صنعتی است. این نرم افزار در کشور ما برای نقشه های پست ها و نیروگاه ها و خصوصاً کارخانه های تابلوسازی و طراحی نقشه های جانمایی تابلو کاربرد و اهمیت فراوان دارد.

اهمیت نرم افزار ePLAN از آنجا بیش تر می شود که چند سالی است شرکت ها و کارخانجات مختلف فعال در حوزه برق صنعتی تمامی نقشه های خود را به جای استفاده از AutoCAD با ePLAN ترسیم می کنند. به این جهت که ePLAN بر خلاف AutoCAD، تئوری برق را درک می کند و از نظر برقراری Connection کاملاً هوشمند است و این امر باعث تسهیل در نقشه کشی می شود. ضرورت یادگیری این نرم افزار آنجا بیشتر می شود که با قابلیت های هوشمند آن آشنا شویم. در حقیقت آنچه ePLAN را از AutoCAD متمایز می کند، ویژگی های هوشمند این نرم افزار از جمله Cross-references و خروجی های اتوماتیک است که باعث مدیریت هر چه بهتر پروژه ها و دسترسی به لوکیشن هر المان در هر لحظه از انجام پروژه است.

در این دوره آموزش شما با انواع سیمبل ها، کانکشن ها و المان های مورد نیاز برای نقشه کشی و همچنین قابلیت های هوشمند نرم افزار آشنا خواهید شد و به تدریج تمامی مبانی مورد نیاز برای نقشه کشی و به طور دقیق تر تمامی موارد لازم برای انجام یک پروژه نقشه کشی را خواهید آموخت.

سعی بر آن بوده است تا در این آموزش هر آنچه را که لازم است بیاموزید تا بتوانید از پس کشیدن نقشه های مختلف حوزه برق صنعتی بر بیایید و امیدوار هستیم تجربه مفیدی را پس از تمرین و تکرار این دوره برای ورود به بازار کار به دست آورید.

مخاطبان دوره: مهندسان و تکنسین های برق و الکترونیک، کارشناسان PLC و تابلو سازی و افرادی که به هر نحو قصد فعالیت در زمینه تابلو سازی ، نقشه کشی ، نقشه خوانی و تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی را دارند.

بسیاری از افرادی که این دوره را گذرانده اند هم اکنون در شرکت های معتبر تابلو سازی و دفاتر فنی مهندسی و طراحی برق مشغول فعالیت می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جدید مجتمع مراجعه فرمایید... www.pulsedu.ir 

 


کلیه حقوق این سایت برای مجتمع آموزشی پالس محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایلحان